Про нас

Історія компанії

Історія Green Hill, що розпочалася понад 100 років тому, успішно продовжується і сьогодні. Як і раніше пріоритетним напрямком торгової марки, що завоювала симпатії любителів та професійних спортсменів у багатьох країнах світу, залишається обладнання та екіпірування для боксу та спортивних єдиноборств. Green Hill і сьогодні символ якості в сегменті екіпірування для бойових видів спорту. Саме підвищені вимоги до якості та турбота про здоров'я спортсменів, які враховуються при розробці моделей захисного екіпірування для боксерів-аматорів, дозволили Green Hill отримати статус офіційного постачальника турнірів з боксу на Олімпійських іграх в Афінах-2004. Свідчення тому – відсутність травм під час боїв. В даний час компанія отримує на свою адресу вдячні відгуки спортсменів та клієнтів.

Green Hill - позиція на ринку

Удосконалення виробничих технологій, системи управління, регульована цінова політика дозволяють Green Hill утримувати позиції лідера на ринку аналогічної продукції. Діяльність Green Hill у світі координують 16 представництв: Туреччина, Румунія, США, Італія, Болгарія, Єгипет, Корея, ОАЕ, Німеччина, Греція, Великобританія, Казахстан, Білорусь, Азербайджан. У 2009 році компанія відкрила своє представництво в Україні, в особі ТОВ "Спорт хіт". За цей час продукція Green Hill завоювала популярність на українському ринку,т.к. відповідає світовим стандартам, а ціни відповідають середнім українським цінам на аналогічну продукцію.

Green Hill в Україні

Значно розширюється клієнтський портфель компанії. Сьогодні у ньому великі торгові спеціалізовані мережі, спортивні відділи у регіональних торгових центрах, спортивні федерації, дитячі спортивні школи, клуби, виробничі об'єднання. Пріоритетний напрямок діяльності Green Hill – розвиток взаємовідносин з провідними спортивними федераціями України, участь у реалізації програм розвитку дитячого спорту, співпраця зі спортивною елітою України.